Mobilní aplikace Carolina

 

Mobilní aplikace Carolina je určena všem řidičům a řidičkám, kteří nechtějí zbytečně ztrácet čas a peníze při pořízení, provozu a údržbě automobilu.

Carolina přináší zdarma řadu unikátních funkcí, zajímavých i praktických informací a pravidelně možnost atraktivních výher. 

 

Co Carolina umí? 

  • Pokud Vás zajímá historie Vašeho auta, jako je vývoj stavu tachometru, skutečný rok výroby, záznamy o poškození, servisních úkonech a řada dalších informací, v Carolině se toto vše dozvíte. Zdarma získáte také prověření v systému AUTOTRACER, které byste jinak pořídili za 499 Kč. Můžete využít i výrazné slevy na další služby Cebia.
  • Carolina Vám každý měsíc propočítá aktuální cenu Vašeho auta i s odhadem ceny do budoucna. Umožní Vám tak lépe plánovat, kdy auto ideálně vyměnit za nové. Carolina umí samozřejmě ocenit i jiná vozidla, a díky tomu při nákupu či prodeji auta během chvíle zjistíte jeho cenu. Uvidíte také aktuální inzeráty srovnatelných vozidel z největších českých i zahraničních inzertních portálů. Nebudete muset trávit čas zdlouhavým procházením inzerátů, abyste správně stanovili cenu.
  • Carolina však umí mnohem víc. Zapomínáte občas na STK? Nebo na propadlý řidičák, prošlou lékárničku, či dálniční známku? Systém alertů Vás včas upozorní na všechny důležité termíny spojené s Vaším autem.
  • Navíc každý měsíc budete moci soutěžit o atraktivní ceny. Stačí, když vyberete správnou odpověď na soutěžní otázku a pak budete mít štěstí při losování. Otázku naleznete přímo v aplikaci.
  • V Carolině najdete také aktuální zpravodajství ze světa aut a spoustu užitečných informací, rad a kontaktů.

Více informací o mobilní aplikaci Carolina najdete na www.carolina.cz

 

Stahujte ZDARMA

Carolina Google Play     Carolina App Store

Úvod Služby zákazníkům Mobilní aplikace Carolina

Zadejte 17místné číslo VIN

Co je to VIN?

Vehicle Identification Numer – identifikační číslo vozidla. VIN je 17místný kód, který jednoznačně a jedinečně identifikuje vozidlo.

Kde najdu VIN?

1. VIN naleznete v dokladech k vozidlu

2. na vozidle - ražba

Nejčastější umístění je:

3. na vozidle -typový štítek

Typový štítek nejčastěji naleznete:

Příklady VIN:

TMADB51CAAJ087960
TMBJM25J6B3028795
WF0GXXGBBG7Y42388

Zadejte celé číslo OSVĚDČENÍ Cebia včetně všech pomlček

Jaké jsou druhy OSVĚDČENÍ Cebia?

OSVĚDČENÍ PROVIN
OSVĚDČENÍ VINTEST
OSVĚDČENÍ VINFOTO
OSVĚDČENÍ EUROVIN
OSVĚDČENÍ SOZ
OSVĚDČENÍ SBZ
OSVĚDČENÍ ROKVY
OSVĚDČENÍ Cebia REPORT

Příklady čísel OSVĚDČENÍ Cebia:

PO-87363/97
VT-001A-05-00054-S
CR-001A-09-0000813