AUTOTRACER on-line historie VOZIDLA – Ceník

Pro přístup k placeným informacím je třeba mít platné číslo kuponu AUTOTRACER. Kupon pro požadovaný balíček zakoupíte na www.zkontrolujsiauto.cz.

Kupon platí pro prověření jednoho vozidla, resp. jednoho VIN.

PoložkaCena s DPH
Kupon AUTOTRACER pro variantu Minimum    199 Kč
Kupon AUTOTRACER pro variantu Standard    499 Kč
VÝHODNĚJI - Balíček dvou kuponů AUTOTRACER pro variantu Standard    749 Kč
VÝHODNĚJI - Balíček tří kuponů AUTOTRACER pro variantu Standard    990 Kč

 

  • Rozsah informací, které jsou k dispozici v rámci jednotlivých balíčků ke konkrétnímu zadanému vozidlu, zdarma zjistíte po zadání jeho VIN na www.zkontrolujsiauto.cz
  • Zakupte si prověření více vozidel najednou. Prověřit jedno vozidlo nemusí stačit. Většina motoristů před nákupem prověří alespoň tři auta, než vybere ten správný. Vyberte balíček Standard pro tři ověření a ušetřete až 507 Kč! V rámci zakoupeného balíčku tří prověření Vám zobrazíme ihned informace k zadanému VIN a prověření dalších vozidel můžete využít postupně až po dobu jednoho roku. Tuto slevu není možné kombinovat s dalšími slevami, ani se slevou pro zákazníky inzertních portálů, jako je Sauto.cz, Cars.cz, Automodul.cz, Otomoto.cz, Autanet.cz a dalších.
  • Po nákupu kuponu AUTOTRACER (balíček Standard) získáte slevu ve výši 100 Kč (vč. DPH) na nákup dalšího kuponu AUTOTRACER (balíček Standard). Tuto slevu není možné kombinovat s dalšími slevami, ani se slevou pro zákazníky inzertních portálů, jako je Sauto.cz, Cars.cz, Automodul.cz, Otomoto.cz, Autanet.cz a dalších.
  • Po dobu 30 dní od prvního zobrazení zaplacených informací k vozidlu je možno kdykoli opakovaně vstupovat do systému AUTOTRACER a znovu si zobrazovat nebo vytisknout detailní informace.
  • Po stejnou dobu máte nárok na poradenský telefonní servis poskytovaný uživatelům systému prostřednictvím call centra Cebia. Telefonická podpora je Vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 207 207, vždy v pracovní dny v době 8.00 – 16.30 hodin.

Na adrese www.zkontrolujsiauto.cz  si můžete ZDARMA ověřit dostupné informace o vozidle  Zadejte 17místné číslo VIN

Co je to VIN?

Vehicle Identification Numer – identifikační číslo vozidla. VIN je 17místný kód, který jednoznačně a jedinečně identifikuje vozidlo.

Kde najdu VIN?

1. VIN naleznete v dokladech k vozidlu

2. na vozidle - ražba

Nejčastější umístění je:

3. na vozidle -typový štítek

Typový štítek nejčastěji naleznete:

Příklady VIN:

TMADB51CAAJ087960
TMBJM25J6B3028795
WF0GXXGBBG7Y42388

Zadejte celé číslo OSVĚDČENÍ Cebia včetně všech pomlček

Jaké jsou druhy OSVĚDČENÍ Cebia?

OSVĚDČENÍ PROVIN
OSVĚDČENÍ VINTEST
OSVĚDČENÍ VINFOTO
OSVĚDČENÍ EUROVIN
OSVĚDČENÍ SOZ
OSVĚDČENÍ SBZ
OSVĚDČENÍ ROKVY
OSVĚDČENÍ Cebia REPORT

Příklady čísel OSVĚDČENÍ Cebia:

PO-87363/97
VT-001A-05-00054-S
CR-001A-09-0000813