AUTOTRACER on-line historie VOZIDLA - Popis služby

        

 

Máte pochybnosti o skutečném stavu tachometru nebo roku výroby?

Ověřte si historii vozidla on-line podle jeho VIN. 

Vyhnete se stočenému tachometru a ušetříte za nečekané opravy!

Prověřte si historii ojetého auta v našem systému AUTOTRACER na www.zkontrolujsiauto.cz 

Co je systém AUTOTRACER

  • Informační systém AUTOTRACER funguje v režimu on-line a je připraven poskytnout okamžitou pomoc každému, kdo si kupuje ojeté vozidlo na adrese www.zkontrolujsiauto.cz
  • Obratem zjistíte maximum důležitých informací o Vámi vybraném vozidle, jako je záznam stavu tachometru, ověření roku výroby, kontrola odcizení, kontrola leasingu, návod na kontrolu identifikátorů vozidla, servisní historie a řadu dalších informací
  • Po zadání VIN vozidla si nejdříve zdarma ověříte, kolik informací je o daném vozidle v systému k dispozici
  • Teprve pak se můžete rozhodnout, zda využijete placené části systému a koupíte si všechny dostupné informace

 

Proč prověřovat VIN před nákupem auta?

Odkryjeme Vám historii vozidla

V systému AUTOTRACER si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích. U každého vozidla je rozsah informací v systému odlišný - záleží, jaké máme k zadanému VIN k dispozici údaje o konkrétním vozidle.

Vyhnete se stočenému vozidlu

Nejrozšířenějším podvodem při prodeji ojetého vozidla je stočení tachometru, které nejlépe odhalíte, když si ověříte historický vývoj stavu tachometru. Pokud například předchozí majitel před rokem nahlásil v servisu stav tachometru, který je o 100 tisíc km vyšší, než ten, který Vám nyní uvádí prodejce, jedná se se vší pravděpodobností o stočené auto.

Ušetříte výdaje za nečekané opravy

Podvodníci stáčejí auta, falšují datum výroby nebo servisní knížky proto, aby na Váš úkor více vydělali. Vás pak můžou čekat výdaje za nečekané opravy vozidla, které je více opotřebované, starší nebo v horším stavu, než uvádí prodejce. Díky jednoduchému zadání VIN kódu do systému AUTOTRACER těmto situacím můžete předejít a vozidlo si nekoupit nebo domluvit snížení jeho ceny.

Informace čerpáme z rozsáhlé databáze

Jakmile zadáte VIN do systému AUTOTRACER, bude Vaše zvolené vozidlo okamžitě prověřeno v databázi čítající více než 1 miliardu záznamů o historii vozidel, které jsou k prověřovanému vozidlu dostupné od našich spolupracujících partnerů. Partnery systému, kteří přispívají svými daty, jsou převážně firmy z České republiky, Slovenska a částečně i dalších zemí Evropy. Informace získáváme z různých zdrojů, především se ale jedná o výrobce, importéry, autorizované dealery, servisní místa, prodejce a další partnery.

Nabídka dalších služeb Cebia se slevou

Ověření původu dovezeného vozu

Víte, odkud Vaše vybrané vozidlo pochází?

Je auto opravdu z dané země? Nebylo odcizeno v zahraničí?

Nechte si od expertů z Cebia prověřit, zda a kdy bylo vozidlo v dané zemi registrováno, důvod ukončení registrace, poslední SPZ (RZ), zda nebylo odcizené a řadu dalších informací.

Více informací

Fyzická prohlídka vozidla

Chcete mít 100% jistotu, že auto není nelegálně předělané?

Provedeme Vám komplexní prověření původnosti identifikátorů vozidla.

Jedná se o detailní fyzickou expertizu vozu s využitím nejmodernější digitální diagnostiky. Detailně prověřujeme VIN, štítky, svary a dokumentaci k vozidlu.

Více informací