Pro partnery

Nové možnosti prověření v systému AUTOTRACER | 23. 04. 2015

Zavedli jsme řadu nových funkcionalit, které rozšiřují využití systému pro vás

Hlavní novinkou v systému AUTOTRACER jsou výbavy vozidel - kompletní specifikace výbavy standardní, volitelné a ceníkové ceny od výrobce. Díky nim si můžete nejen prověřit, zda na vozidle jsou všechny položky výbavy, které na vozidle mají být z výroby, ale především podle této kompletní specifikace poznáte, zda se skutečně jedná o původně vyrobené vozidlo. Tato funkcionalita systému pracuje s databází čítající 400 milionů záznamů, která je nadále rozšiřována.

Dalším novým nástrojem je on-line kontrola vybraného identifikátoru, díky níž si ověříte, zda vybraný identifikátor na vozidle odpovídá příslušnému VIN vozidla (tzn. snižuje se pravděpodobnost, že vozidlo bylo předělané nebo pochází z trestné činnosti). Podle obrazového návodu naleznete na prověřovaném vozidle tzv. „PIN vozidla“. Ten následně zadáte do systému a obratem zjistíte, zda odpovídá ostatním identifikátorům.

Také výrazně posílily naše datové zdroje hlavně v oblasti záznamů o pojistných událostech v historii vozidla. Nyní získáváme data od většiny předních pojišťoven na trhu. Dozvíte se tak o škodní události, která na prověřovaném vozidle v minulosti proběhla a kterou vám třeba prodávající chce zatajit.

<< zpět na výpis