Novinky

Spustili jsme CebiCom - portál pro komunikaci servisů s pojišťovnami při řešení škod na vozidlech | 01. 12. 2014

Portál nahrazuje dosavadní složité a náročné vyřizování škod na vozidlech a umožňuje rychlé přenášení dat mezi pojistitelem a smluvním servisem v průběhu celého procesu likvidace škodní události, resp. opravy vozidla.

Mezi první významné uživatele se zařadila Allianz pojišťovna se svou sítí smluvních servisů a významnou roli hraje CebiCom i v nové koncepci servisních služeb společnosti ŠKODA AUTO.

Zákazníci získávají po vyřízení pojistné události podrobný kontrolní list, jehož součástí je kompletní fotodokumentace a kalkulace opravy škody. Tento kontrolní list následně umožňuje vlastníkům opravovaných vozidel např. v případě jejich následného prodeje jednoznačně prokázat, že vzniklá škoda na vozidle byla zcela opravena při dodržení všech bezpečnostních a kvalitativních hledisek.

Cebia je známá především z oblasti prověřování a zabezpečování vozidel. Již méně je známé, že realizujeme řadu projektů pro pojišťovny, leasingové společnosti a importéry automobilů.

<< zpět na výpis

Úvod O nás Novinky Spustili jsme CebiCom - portál pro komunikaci servisů s pojišťovnami při řešení škod na vozidlechZadejte 17místné číslo VIN

Co je to VIN?

Vehicle Identification Numer – identifikační číslo vozidla. VIN je 17místný kód, který jednoznačně a jedinečně identifikuje vozidlo.

Kde najdu VIN?

1. VIN naleznete v dokladech k vozidlu

2. na vozidle - ražba

Nejčastější umístění je:

3. na vozidle -typový štítek

Typový štítek nejčastěji naleznete:

Příklady VIN:

TMADB51CAAJ087960
TMBJM25J6B3028795
WF0GXXGBBG7Y42388

Zadejte celé číslo OSVĚDČENÍ Cebia včetně všech pomlček

Jaké jsou druhy OSVĚDČENÍ Cebia?

OSVĚDČENÍ PROVIN
OSVĚDČENÍ VINTEST
OSVĚDČENÍ VINFOTO
OSVĚDČENÍ EUROVIN
OSVĚDČENÍ SOZ
OSVĚDČENÍ SBZ
OSVĚDČENÍ ROKVY
OSVĚDČENÍ Cebia REPORT

Příklady čísel OSVĚDČENÍ Cebia:

PO-87363/97
VT-001A-05-00054-S
CR-001A-09-0000813