Novinky

Existuje seznam prodejců ojetých vozů, kteří poskytují na svém webu prověření | 16. 10. 2015

Vybrat si poctivý autobazar není lehké. Podle čeho se orientovat? Například podle toho, že se prodejce nebojí, že si zákazník prověří nabízené auto před koupí. Spolu s uváděním celého VIN kódu je to signál, že se chová k zákazníkům transparentně.

Společnost Cebia, která se dlouhodobě zabývá prověřováním ojetých vozidel, připravila nový program Cebia Verify. Jeho cílem je zveřejnit ty prodejce, kteří na svých webech poskytují zákazníkům jednu z verzí prověření svých nabízených vozidel. Buď prodejce poskytuje na svém webu online prověření vozu v systému AUTOTRACER se slevou 100 Kč nebo uvádí u nabízených vozidel certifikát Cebia REPORT s výsledkem základního prověření vozu. V obou případech je tento prodejce uveden na seznamu prodejců ojetých vozidel. Tento seznam se tak stává přehledem prodejců, kteří se chovají k zákazníkům transparentně. Program je nyní nabízen prvním prodejcům ojetin a postupně budou osloveny všechny firmy, které v ČR ojeté vozy prodávají.

Zákazník má díky programu Cebia Verify možnost si jedním kliknutím prověřit vybrané vozidlo ještě před tím než se vydá do autobazaru. Společnost Cebia tímto rovněž napomáhá řešení případů s neuvedenými kódy VIN nebo VIN neodpovídajícími inzerovanému vozidlu, nebo když autobazar inzeruje svá vozidla jako „prověřená od Cebia“ a přitom auta neprověřuje.

<< zpět na výpis

Úvod O nás Novinky Existuje seznam prodejců ojetých vozů, kteří poskytují na svém webu prověřeníZadejte 17místné číslo VIN

Co je to VIN?

Vehicle Identification Numer – identifikační číslo vozidla. VIN je 17místný kód, který jednoznačně a jedinečně identifikuje vozidlo.

Kde najdu VIN?

1. VIN naleznete v dokladech k vozidlu

2. na vozidle - ražba

Nejčastější umístění je:

3. na vozidle -typový štítek

Typový štítek nejčastěji naleznete:

Příklady VIN:

TMADB51CAAJ087960
TMBJM25J6B3028795
WF0GXXGBBG7Y42388

Zadejte celé číslo OSVĚDČENÍ Cebia včetně všech pomlček

Jaké jsou druhy OSVĚDČENÍ Cebia?

OSVĚDČENÍ PROVIN
OSVĚDČENÍ VINTEST
OSVĚDČENÍ VINFOTO
OSVĚDČENÍ EUROVIN
OSVĚDČENÍ SOZ
OSVĚDČENÍ SBZ
OSVĚDČENÍ ROKVY
OSVĚDČENÍ Cebia REPORT

Příklady čísel OSVĚDČENÍ Cebia:

PO-87363/97
VT-001A-05-00054-S
CR-001A-09-0000813