Volné pozice

Do našeho týmu hledáme motivované lidi, které baví auta a orientují se na automobilovém trhu.

Prohlédněte si profil naší firmy

Referentka zákaznického oddělení - zpracování poštovní agendy | 19. 12. 2019

Umíte jednat s lidmi osobně i po telefonu a máte příjemné a reprezentativní vystupování? Hledáme do svého týmu kolegyni na pracovní úvazek 4 hodiny/den.

Pracovní náplň:

  • zpracování příchozí a odchozí pošty, její třídění dle obsahu a významu do jednotlivých oddělení
  • příprava podkladů a materiálů pro odeslání zásilek zákazníkům a obchodním partnerům
  • telefonická a e-mailová komunikace při řešení dotazů a reklamací zákazníků
  • práce v našem interním systému
  • komunikace a spolupráce s kolegy napříč společností

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou
  • příjemné vystupování, vstřícnost
  • komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost pracovat samostatně i týmově
  • spolehlivost, pečlivost a zodpovědný přístup
  • aktivní samostatný přístup k práci
  • práce s PC na uživatelské úrovni (Word, Excel, PowerPoint, interní aplikace po zaučení)
  • praxe se zpracováním poštovní agendy výhodou, není podmínkou

Nabízíme:

  • uplatnění Vašich komunikačních a organizačních dovedností
  • zázemí stabilní firmy zabývající se jedinečnými projekty na automobilovém trhu
  • příjemné moderní pracovní prostředí (žádné „open space“) v blízkosti metra C Budějovická (10 minut pěšky), zastávka MHD přímo před budovou – BB Centrum, Vyskočilova 1461/2a, Praha 4
  • práci v dynamickém kolektivu
  • práce na HPP
  • zkrácený pracovní úvazek na 4 hod./den, od 12,30 do 16,30 hod.
  • platové ohodnocení: dle znalostí a praxe s navýšením po zkušební době při dosažení samostatného plnění úkolů. Nástupní hrubý měsíční plat: 12 000 Kč

Zaujala Vás tato pozice? Životopis s fotografií zasílejte na e-mailovou adresu: r.bezouskova@cebia.cz. Váš životopis si přečteme v následujících 10 pracovních dnech. V případě, že Vás vybereme, budeme Vás kontaktovat. V opačném případě děkujeme za Váš zájem a přejeme Vám hodně štěstí při dalším výběru nové pracovní pozice.

Úvod O nás Volné pozice Referentka zákaznického oddělení - zpracování poštovní agendy

Zadejte 17místné číslo VIN

Co je to VIN?

Vehicle Identification Numer – identifikační číslo vozidla. VIN je 17místný kód, který jednoznačně a jedinečně identifikuje vozidlo.

Kde najdu VIN?

1. VIN naleznete v dokladech k vozidlu

2. na vozidle - ražba

Nejčastější umístění je:

3. na vozidle -typový štítek

Typový štítek nejčastěji naleznete:

Příklady VIN:

TMADB51CAAJ087960
TMBJM25J6B3028795
WF0GXXGBBG7Y42388

Zadejte celé číslo OSVĚDČENÍ Cebia včetně všech pomlček

Jaké jsou druhy OSVĚDČENÍ Cebia?

OSVĚDČENÍ PROVIN
OSVĚDČENÍ VINTEST
OSVĚDČENÍ VINFOTO
OSVĚDČENÍ EUROVIN
OSVĚDČENÍ SOZ
OSVĚDČENÍ SBZ
OSVĚDČENÍ ROKVY
OSVĚDČENÍ Cebia REPORT

Příklady čísel OSVĚDČENÍ Cebia:

PO-87363/97
VT-001A-05-00054-S
CR-001A-09-0000813