Bezpečnostní značení oken

Jedná se o nejlevnější zároveň o nejefektivnější metodu zabezpečení. Principem zabezpečení je v prvé řadě preventivní ochrana a dále také faktické znehodnocení vozidla pro zloděje. Okna každého automobilu jsou označena homologační značkou, která obsahuje datum jeho výroby a zloděj by musel tedy všechna okna vyměnit. Sehnat všechna okna ze stejného roku výroby je velice náročný a hlavně finančně nákladný úkon. Společnost Cebia nabízí různé varianty značení oken – více informací o bezpečnostním značení oken zde.

Satelitní vyhledávací systémy

Systémy pro aktivní nebo pasivní vyhledávání vozidel jsou považovány za špičku v oblasti zabezpečení vozidel. Tyto systémy nabízejí lokalizaci vozidel na bázi GSM nebo GPS lokátorů, možnost vytváření knihy jízd, programy pro přepínání řidičů vozidla apod. Ceny těchto systémů jsou velmi rozdílné, záleží na konkrétním výběru podmínek a rozsahu služeb.

Cebia SAT

Cebia SAT je moderní satelitní služba, která díky malé chytré jednotce plní ve vozidle velmi důležitý úkol - zajistí rychlou pomoc v případě ohrožení zdraví nebo života posádky auta.

Ve spolupráci s pojišťovnami Allianz a UNIQA byly vyvinuty speciální pojišťovací produkty UNIQA SafeLine a Allianz BonuDrive, které nabízí díky službě Cebia SAT nadstandardní asistenci k pojištění vozidla.