Warning: include(C:\WEB\www\www.cebia.cz\templates_c\presentation_1\%%94^94B^94B8B1F0%%_header.tpl.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\WEB\www\www.cebia.cz\include\smarty\Smarty.class.php on line 1869 Warning: include(C:\WEB\www\www.cebia.cz\templates_c\presentation_1\%%94^94B^94B8B1F0%%_header.tpl.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\WEB\www\www.cebia.cz\include\smarty\Smarty.class.php on line 1869 Warning: include(): Failed opening 'C:\WEB\www\www.cebia.cz/templates_c//presentation_1\%%94^94B^94B8B1F0%%_header.tpl.php' for inclusion (include_path='.;C:\php\pear') in C:\WEB\www\www.cebia.cz\include\smarty\Smarty.class.php on line 1869

Audit vozového parku

Cebia poskytuje svým partnerům, především z řad leasingových společností a importérů automobilů, službu audit vozového parku. Smyslem služby je především fyzická kontrola vozidel, která jsou financována partnerem, jako nástroj ochrany jeho investic. Audity jsou rovněž využívány pro inventury skladů ve značkových dealerských sítích. 

Cebia poskytuje služby auditu již 8 let a disponuje sítí zkušených auditorů v rámci celého území ČR a SR, ale i v dalších zemí střední a východní Evropy. V současné době audity dále poskytujeme v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku.

S každým novým partnerem definujeme individuálně rozsah vlastní kontroly.

Nejčastěji se provádí kontrola v následujících krocích:

  • ztotožnění vozidla podle VIN čísla
  • vizuální stav vozidla, kategorie poškození
  • kontrola stavu tachometru
  • fotodokumentace exteriéru a VIN
  • zjištění důvodu nepřítomnosti vozidla
  • převzetí dokladů k nepřítomným vozidlům
  • kontrola pojištění
  • kontrola technických průkazů

Součástí služby je zajištění bezpečného nakládání s citlivými daty partnerů a pravidelné doškolování a kontroly auditorské sítě v oblasti korektního a důsledného vystupování při provádění auditů.

Službu audit vozového parku využívá v současné době mnoho předních finančních společností, např. BMW Bank, Mercedes Benz Financial Services, RCI Finance, ČSOB Leasing, ESSOX, Credium, UniCredit Leasing a další.

Společnost Cebia provede ročně průměrně 5 000 auditů, auditoři za tím účelem navštíví 6 000 provozoven a zkontrolují více než 80 000 vozidel v hodnotě 28 mld. korun.

Zájemcům o službu Audit připravíme nabídku na míru podle individuálních požadavků.

Kontaktujte nás na adrese audit@cebia.cz.

Úvod Služby partnerům Audit vozového parku

cebia facebook ico Pro registrované

Zadejte 17místné číslo VIN

Co je to VIN?

Vehicle Identification Numer – identifikační číslo vozidla. VIN je 17místný kód, který jednoznačně a jedinečně identifikuje vozidlo.

Kde najdu VIN?

1. VIN naleznete v dokladech k vozidlu

2. na vozidle - ražba

Nejčastější umístění je:

3. na vozidle -typový štítek

Typový štítek nejčastěji naleznete:

Příklady VIN:

TMADB51CAAJ087960
TMBJM25J6B3028795
WF0GXXGBBG7Y42388

Zadejte celé číslo OSVĚDČENÍ Cebia včetně všech pomlček

Jaké jsou druhy OSVĚDČENÍ Cebia?

OSVĚDČENÍ PROVIN
OSVĚDČENÍ VINTEST
OSVĚDČENÍ VINFOTO
OSVĚDČENÍ EUROVIN
OSVĚDČENÍ SOZ
OSVĚDČENÍ SBZ
OSVĚDČENÍ ROKVY
OSVĚDČENÍ Cebia REPORT

Příklady čísel OSVĚDČENÍ Cebia:

PO-87363/97
VT-001A-05-00054-S
CR-001A-09-0000813