Značení oken pro partnery

Chcete rozšířit spektrum svých služeb pro zákazníky? Chcete nabízet zabezpečení vozidel, které sníží pravděpodobnost odcizení vozidla o 96 %? Staňte se partnerem naší služby značení oken OCIS.

V rámci uzavření smlouvy můžete využívat tyto technologie:

  • Systém SBZ OCIS  - systém bezpečnostního značení skel - provádí  se  technologií pískování skel vozidla, která se značí speciálním kódem CEBIA - schváleným Policií ČR (kód obsahuje 7 alfanumerických znaků). Sady  SBZ  OCIS na označení budete mít na skladě,  klienta můžete uspokojit okamžitě.
  • Systém EUROVIN OCIS  - systém bezpečnostního značení skel - provádí  se  technologií pískování, skla vozidla se značí kódem EUROVIN (kód shodný s VIN  vozidla , tj. s identifikačním číslem vozidla) . Sady EUROVIN OCIS nemáte na skladě, objednáváte je v Cebia pomocí systému OCIS on-line.    
  • Systém SOZ OCIS  - systém ochranného značení skel - provádí se technologií leptání pomocí leptací sady,  pro značení skel je využíván kód SOZ (kód shodný s VIN  vozidla, tj. s identifikačním číslem  vozidla)  Sady SOZ OCIS nemáte na skladě, objednáváte  je v Cebia pomocí systému OCIS on-line. UPOZORNĚNÍ: Vyleptaný kód lze z oken odstranit. I když jeho odstranění vyžaduje určitou investici a čas, je lepší volit zabezpečení formou pískování, které je prakticky neodstranitelné.

Pokud máte zájem o službu značení oken OCIS, volejte 222 207 207 nebo nás kontaktujte pomocí níže uvedeného formuláře.

 

Vstup do systému OCIS - online je prostřednictvím profesionálního informačního systému CebiaNET určeného pro partnery společnosti Cebia.

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře. Zadejte svoje kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou co nejdříve kontaktovat:


* označené položky je povinné vyplnit

Pískování funguje!

SBZ OCIS final

  • V roce 2017 bylo v České republice ukradeno 3594 automobilů.
  • Podrobná statistika Cebia vykazuje na vybraném vzorku 100000 vozidel o 96 % nižší počet krádeží označených automobilů kódem SBZ OCIS než je celorepublikový roční průměr.