Cebia působí na trhu více než 30 let a je leaderem v prověřování původu a historie vozidel. Jsme česká firma, která vyvíjí vlastní i zakázková řešení, zejména v oborech automotive, pojišťovnictví a financování. Našimi zákazníky jsou pojišťovny, leasingové společnosti, makléřské firmy, ale i koncoví uživatelé. Hledáme nového kolegu pro rozšíření našeho stávajícího týmu.

Pracovní náplň

  • analýza a vývoj samostatných projektů
  • podpora již hotových aplikací
  • vývoj nových funkcí
  • práce v týmu
  • práce převážně on site v sídle firmy v Praze

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxe .NET C# alespoň 2 roky
  • znalost React JS velkou výhodou
  • znalost CZ/SK jazyka pro komunikaci s našimi klienty
  • znalost AJ pouze na úrovni porozumění technické dokumentaci

Nabízíme

  • zázemí stabilní firmy zabývající se jedinečnými projekty z oboru prověřování vozidel, pojištění, práce s daty
  • kdo to s námi zkusí, zůstává několik let
  • máme rozpracováno více projektů a nové náš čekají, pokud Ti nebude vyhovovat jeden, můžeš přejít k jinému
  • příjemné moderní pracovní prostředí v blízkosti metra C Budějovická (do 10 minut pěšky) nebo bus MHD BUS přímo před budovou
  • práci v dynamickém kolektivu
  • práce na HPP/IČO
  • platové ohodnocení dle formy spolupráce a zkušeností 70.000 – 110.000 Kč s možností dalšího růstu
  • benefity: 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna (sick days), příspěvek na stravování, zaměstnanecké slevy na vybrané kulturní a sportovní aktivity, zaměstnanecké slevy na nákupy - VIP DATART
  • nástup ihned, nebo dohodou

Pokud máte zájem stát se součástí týmu, neváhejte nám přes formulář níže zaslat Váš životopis. Rádi se s Vámi potkáme a povíme si více o této pozici.

Váš životopis si přečteme v následujících 5 pracovních dnech. V případě, že Vás vybereme, budeme Vás kontaktovat. V opačném případě děkujeme za Váš zájem a přejeme Vám hodně štěstí při dalším výběru nové pracovní pozice.

Přílohy (Životopis, motivační dopis atd.)