Popis služby

CONSTRUCT - bodyguard pro Váš vůz!

  • Princip zabezpečení spočívá v uzamčení mechanismu řazení ve vozidle.
  • Pohyblivé díly řazení jsou v poloze zpětného chodu, popř. parkování (u automatických převodovek), uzamčeny s pevnými částmi karoserie za pomoci masivního mechanického zabezpečovacího systému.
  • K odemčení a zamčení zařízení slouží klíč a zámková vložka. Zámková vložka Guard G700 Construct se svými vlastnostmi zařazuje do nejvyšších evropských tříd bezpečnosti. Hlavním prvkem mechanického zabezpečení je právě tato zámková vložka trezorového typu, která je vybavena bezpečnostními prvky proti všem známým způsobům překonání (odvrtáním, rozlomením aj.).
  • Jediným dílem zabezpečení, který je viditelný v interiéru vozidla, je zámková vložka. Ostatní součásti jsou skryty ve středovém tunelu vozu a pod vozidlem, a je k nim velmi omezený přístup.
  • Ceny mechanického zabezpečení CONSTRUCT i s montáží se pohybují od 5.500 Kč (s DPH), v závislosti na značce a modelu vozidla. 

 Pro více informací nás kontaktujte pomocí níže uvedeného formuláře nebo volejte  +420 222 207 207

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře. Zadejte svoje kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou co nejdříve kontaktovat:

Vyplňte jméno nebo název společnosti
Vyplňte e-mail ve správném formátu
Vyplňte telefon ve správném formátu
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů

* označené položky je povinné vyplnit