Pro partnery

Příběh inzerce stočeného auta | 11. 06. 2014

Nedávno se na nás obrátil zákazník s varováním, že auto, které nedávno sám prodal, se objevilo znovu na internetu nabízené nějakým „obchodníkem“. Tentokrát ale s nižším stavem tachometru téměř o 100 tisíc kilometrů a s cenou vyšší o 80 tisíc korun.

Celá zpráva

Průvodce nákupem ojetého automobilu | 11. 06. 2014

Existuje řada názorů a návodů jak bezpečně kupovat ojetý vůz. I naše společnost, která se již přes 20 let zabývá prověřováním ojetin, vytvořila pro širokou motoristickou veřejnost průvodce nákupem ojetého vozidla.

Celá zpráva

Autobazary neuvádějí VIN na svých inzerátech a umožňují tím podvody | 11. 06. 2014

Řada prodejců ojetých vozidel, kteří inzerují na internetových portálech, nezveřejňuje u inzerovaných vozidel jejich VIN.

Celá zpráva

Cebia odhalila přes půl milionu případů stočených ojetých vozidel | 11. 06. 2014

Za 6 let fungování našeho systému AUTOTRACER jsme zjistili již 516 tisíc stočených vozidel.

Celá zpráva

Aktuální vývoj trhu ojetých vozidel | 28. 04. 2014

Tentokrát jsme pro Vás připravili meziroční srovnání prvního čtvrtletí 2013 se stejným obdobím letošního roku. Vyplývají z něj trendy a vývoj celého trhu s ojetými vozidly a měnící se preference zákazníků.

Celá zpráva

Jak překonat imobilizér do 5 minut | 27. 03. 2014

V minulém vydání Cebia NEWS jsme Vám ukázali pár falešných způsobů, jak se dostat do auta bez klíčků pomocí mobilu.

Celá zpráva

Pokutám ze zahraničí se již nevyhnete | 27. 03. 2014

Pokud jste dosud spáchali dopravní přestupek v zahraničí, byla Vaše identifikace pro zahraniční policii díky nepropojenosti systémů jednotlivých zemí velice složitá.

Celá zpráva

Pozor na vraky, které se opravené dostávají do bazarů a následně na silnice | 27. 03. 2014

Nedávno jsme dostali upozornění na automobil od jeho původního majitele, který chtěl naším prostřednictvím varovat všechny případné zájemce o něj.

Celá zpráva

Auta dovážená z USA jsou potencionálně nebezpečná pro silniční provoz | 06. 03. 2014

Každoročně se dováží z USA do Evropy desetitisíce vozidel. Mnohá z takto dovážených aut jsou kvalitní, většina však bohužel není. A země, do které se ze zámoří dovážejí, nemusí být ta, v níž jsou vozy pak prodávány a provozovány.

Celá zpráva

Falešná dvojčata | 06. 03. 2014

Přečtěte si, jak neuvěřitelné příběhy se v naší branži stávají.

Celá zpráva

Počet vloni odcizených vozidel v ČR poprvé po 10 letech stoupl | 06. 03. 2014

Z 10.403 vozidel za rok 2012 vrostl celkový počet krádeží dvoustopých motorových vozidel na 10.736 v roce 2013. Přitom tento počet klesal ročně již od roku 2003. A k tomu si přičtěte auta odcizená v zahraničí a dovezená do ČR, kde se pak předělaná pod novou identitou prodávají. V letošním roce lze tedy očekávat v ČR zvýšené množství odcizených vozidel.

Celá zpráva

Jak otevřít auto mobilem | 06. 03. 2014

Nedávno jsme zaznamenali maily s jednoduchými návody, jak se dostat do auta bez klíčků. Co všechno si lidé nevymyslí…:

Celá zpráva

Spojení našeho certifikátu a odhalení opravy po těžké havárii | 24. 01. 2014

Ve čtvrtek publikovat deník Právo a server Novinky článek, v němž napadli naše certifikáty. Jde o naprosté nepochopení našeho systému Cebia REPORT, která principiálně nikdy nezkoumá a neosvědčuje technický stav vozidla. Bohužel se nás autor článku neobtěžoval zeptat na naše stanovisko a nedal nám prostor na vyjádření k této kauze.

Celá zpráva

Jaké to je nabízet pouze prověřené vozy? | 21. 01. 2014

Chceme Vám uvést příklad jednoho menšího autobazaru u Plzně, který postavil svůj prodejní koncept na nabídce prověřených aut. A jak jim to funguje, jsme se zeptali přímo majitele.

Celá zpráva

Zajímá Vás, jaká ojetá auta se vloni nejvíc prodávala? | 21. 01. 2014

Možná nevíte, že se ročně prodá 3,5 x víc ojetin než nových vozů? A počet prodaných ojetin roste, kdežto počet nových klesá. To je příležitost pro autobazary, ale i dealery nových vozů, jak více prodat. Jaké ojetiny se vloni prodávaly nejvíce?

Celá zpráva

Za naše letošní úspěchy vděčíme i Vám | 13. 12. 2013

Dovolte nám při této příležitosti jen stručně uvést několik čísel, která vypovídají o úspěších společnosti Cebia v roce 2013.

Celá zpráva

Pokud chcete poskytovat profesionální služby, pískujte | 13. 12. 2013

Před nedávnem jsme publikovali video, které ukazuje, jak snadno a rychle lze bezezbytku odstranit vyleptaný kód na automobilovém skle.

Celá zpráva

Chraňte sebe i své zákazníky před následky exekucí | 22. 11. 2013

Než vykoupíte ojeté vozidlo, prověřte si, zda vám ho nenabízí osoba, na jejíž majetek je vedena exekuce. Jinak vám nebo vašim zákazníkům hrozí, že bude zabaveno exekutorem.

Celá zpráva

Sledujte nás na Facebooku | 08. 11. 2013

Nedávno jsme spustili Facebook Cebie. Publikujeme plno zajímavostí, varování, soutěží, příběhů zákazníků, ale třeba i zábavnou aplikaci, kde se dozvíte horoskop svého auta.

Celá zpráva

Zabezpečení vozidel, které funguje | 30. 10. 2013

Značení automobilových skel je jednoduché, cenově dostupné a patří mezi nejefektivnější formy zabezpečení na trhu. Používají se dva způsoby: leptání a pískování kódu na sklo. Které je lepší, resp. které opravdu funguje?

Celá zpráva

Odhad velikosti trhu ojetých vozidel | 16. 10. 2013

Zajímá vás, jak je trh s ojetými vozidly velký a jaké jsou trendy jeho vývoje? Provedli jsme odhad počtu prodaných ojetých osobních vozidel za rok 2012.

Celá zpráva

Nové zdroje dovážených závadných aut | 31. 07. 2013

Chceme Vás upozornit na možný častější výskyt závadných individuálně dovážených vozidel.

Celá zpráva

On-line prověření exekuce nebo insolvence zákazníka | 15. 07. 2013

Vloni jsme zavedli do systému AUTORACER on-line prověření exekuce nebo insolvence zákazníka. Díky této funkcionalitě máte možnost si on-line ověřit, zda osoba, která Vám vozidlo nabízí při výkupu, není vedena v registru exekucí nebo insolvencí a v jakém rozsahu.

Celá zpráva
<< 1 2 3