Novinky

Sauto.cz nově povinně zveřejňuje VIN vozidel | 20. 11. 2012

Největší inzertní portál s ojetými i novými automobily Sauto.cz nově uvádí na svém inzertním portálu VIN u všech automobilů. Cílem je vyšší transparentnost prodeje ojetých vozů a zabránení četným podvodům, které se v této oblasti bohužel často dějí. Až si budete vybírat auto na portálu Sauto.cz, nezapomeňte si na www.zkontrolujsiauto.cz prověřit jeho historii, vyhnete se tak mnohým problémům.

Celá zpráva

Spustili jsme nový web | 23. 10. 2012

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, v níž se právě nacházíte. Web má zcela novou grafiku, strukturu a částečně i obsah. Chceme Vás provést nabídkou našich služeb, poskytnout Vám všechny relevantní informace o situaci na trhu a o našich aktivitách. Pokud Vám bude cokoli nejasného, neváhejte použít kontaktní formuláře, které jsou umístěny u každého produktu Cebia. Stačí vyplnit Vaše jméno a telefon a naši pracovníci se Vám co nejdříve ozvou.

Celá zpráva

Nová služba pro naše partnery | 13. 08. 2012

Naše společnost zavedla pro své smluvní partnery novou službu: on-line prověření exekuce nebo insolvence zákazníka. Je určena především pro autobazary a dealery vozidel, kteří již prostřednictvím společnosti Cebia prověřují historii vozidla na základě VIN přes systém AUTOTRACER.

Celá zpráva

Nová verze on-line portálu AUTOTRACER | 06. 08. 2012

Naše společnost publikovala novou verzi svého informačního systému AUTOTRACER určeného pro on-line prověření historie vozidla na adrese www.zkontrolujsiauto.cz. Portál má kompletně přepracovanou strukturu, grafický design a je doplněn o řadu nových funkcionalit.

Celá zpráva
<< 2 3 4  

Úvod O nás NovinkyZadejte 17místné číslo VIN

Co je to VIN?

Vehicle Identification Numer – identifikační číslo vozidla. VIN je 17místný kód, který jednoznačně a jedinečně identifikuje vozidlo.

Kde najdu VIN?

1. VIN naleznete v dokladech k vozidlu

2. na vozidle - ražba

Nejčastější umístění je:

3. na vozidle -typový štítek

Typový štítek nejčastěji naleznete:

Příklady VIN:

TMADB51CAAJ087960
TMBJM25J6B3028795
WF0GXXGBBG7Y42388

Zadejte celé číslo OSVĚDČENÍ Cebia včetně všech pomlček

Jaké jsou druhy OSVĚDČENÍ Cebia?

OSVĚDČENÍ PROVIN
OSVĚDČENÍ VINTEST
OSVĚDČENÍ VINFOTO
OSVĚDČENÍ EUROVIN
OSVĚDČENÍ SOZ
OSVĚDČENÍ SBZ
OSVĚDČENÍ ROKVY
OSVĚDČENÍ Cebia REPORT

Příklady čísel OSVĚDČENÍ Cebia:

PO-87363/97
VT-001A-05-00054-S
CR-001A-09-0000813