O programu

Program Cebia Verify snižuje riziko koupě špatné ojetiny a přispívá ke zprůhlednění trhu. Program sdružuje prodejce ojetých vozidel, kteří se chovají k zákazníkům transparentně a splňují následující podmínky:

  • Zveřejňují celé a skutečné VIN vozidel
  • Poskytují na svých internetových stránkách prověření nabízených vozidel

U zapojených prodejců tak zákazníci mají možnost prověření historie vozidla ještě před návštěvou prodejce.

Upozornění: Cebia fyzicky nekontroluje vozidla prodejců zapojených v programu Cebia Verify. Cebia nenese odpovědnost za technický stav vozidel, ani za garanční politiku či smluvní dokumentaci prodejců.

Podmínky programu Cebia Verify.pdf

Výhody pro zákazníky

Každý prodejce zapojený v programu Cebia Verify poskytuje svým zákazníkům jednu z následujících výhod:

Online prověření historie AUTOTRACER se slevou 100 Kč

  • Prodejce má u každého inzerátu umístěno tlačítko pro rychlé prověření vozidla. Více o službě AUTOTRACER.

Certifikát Cebia REPORT zdarma

  • Prodejce zdarma poskytuje k vozidlům certifikát Cebia REPORT s výsledkem základního prověření. Více o Cebia REPORT.

Seznam prodejců (110)

Prodejce Lokalita Web Online prověření vozidla Cebia REPORT
A&P Auto Grňa Beroun Králův Dvůr (Beroun) www.autogrna.cz Ano
AMOND Kladno IV www.amond.cz Ano
Andy-auta Tábor a České Budějovice www.andy-auta.cz Ano
ANG CARS Cítoliby www.angcars.cz Ano
Auta 24 Liberec www.auta24.cz Ano
AUTO … Žďár nad Sázavou www.auto-auto.cz Ano
Auto Branka Praha, Mělník, Náchod www.autobranka.cz Ano
AUTO BVR Zdice www.autobvr.cz Ano
Auto CB Plzeň www.autocb.cz Ano
AUTO CENTRO Rajhrad www.autocentro.cz Ano
Auto color Design Bruntál, Rýmařov, Krnov www.autocolordesign.cz Ano
Auto Faltys Praha 9 Čakovice www.autofaltys.cz Ano
AUTO GOLDCAR Praha 10 www.autogoldcar.cz Ano
Auto Hégr Olomouc www.auto-hegr.cz Ano
Auto Heller Ostrava, Opava ostrava.autoheller.cz Ano
Auto HENDY Praha 9 www.hendy.cz Ano
Auto Hybeš Chrudim www.autohybes.cz Ano
Auto Kralupy Kralupy n. Vltavou www.autokralupy.cz Ano
Auto Myslivec Louny, Slaný www.auto-myslivec.cz Ano
Auto Pech Stráž nad Nisou www.auto-pech.de Ano
Auto Podbabská Praha 6 www.autopodbaba.cz Ano
Auto Qualt Choustníkovo Hradiště www.autoqualt.cz Ano
AUTO RACEK Humpolec www.auto-racek.cz Ano
Auto Radlík Jílové u Prahy www.autoradlik.cz Ano
Auto RT Opava-Komárov www.autort.cz Ano
AUTO SEDLEC Korozluky (Most) autosedlec.cz Ano
Auto Ševčík České Budějovice www.autosevcik.cz Ano
Auto Šídlo Kladno www.autosidlo.cz Ano
Auto Štěpánek Praha 10 www.auto-stepanek.cz Ano
Auto Styl Praha 5 www.auto-styl.cz Ano
AUTO TIPY Praha 9 www.auto-tipy.cz Ano
Auto Trafex Uničov www.autotrafex.cz Ano
Auto Vobruba Vejprnice www.autovobruba.cz Ano
Auto Vysočina Jihlava www.autovysocina.cz Ano
AUTO-GARANT Valašské Meziříčí www.auto-garant.cz Ano
Autobazar Autostart Praha 10 www.autostart.cz Ano
Autobazar Centrum Ústí nad Labem autobazarcentrum.cz Ano
Autobazar Cukrovar Holešov www.autobazarcukrovar.cz Ano
Autobazar Fojtík Velké Meziříčí www.autobazar-fojtik.cz Ano
Autobazar GG Kladno - Kročehlavy www.autobazargg.cz Ano
Autobazar JamaAuto Radvánovice - Turnov www.jamaauto.cz Ano
Autobazar Lumír Mikula Moravská Ostrava www.lumirmikula.cz Ano
Autobazar Na Špici Česká Třebová www.autonaspici.cz Ano
Autobazar NV Nové Veselí www.autobazarnv.cz Ano
Autobazar Ojetiny Brno www.ojetiny.com Ano
Autobazar Prachárna Hradec Králové www.autobazar-pracharna.cz Ano
Autobazar Svatý Jan Humpolec www.autobazarhumpolec.cz Ano
AUTOBAZAR TRUXA Litovel www.autobazartruxa.cz Ano
Autobazar Vránov Staňkov www.autobazarvranov.cz Ano
Autobazar Vrhaveč Klatovy www.vybornyauto.cz Ano
Autobazar XXL Praha 7 www.xxlauto.cz Ano
Autocentrála Hlučín www.autocentrala.cz Ano
Autocentrum Delmos Praha www.delmos.cz Ano
Autocentrum Family Cars Kolín www.family-cars.cz Ano
Autocentrum Lukáš Valašské Meziříčí, Rožnov p. Radh., Frenštát p. Radh., Šenov u Nového Jičína www.auto-lukas.cz Ano
Autocentrum Novák Sobotka autonovak.cz Ano
Autocentrum Olomouc Olomouc-Slavonín www.vw-seat-olomouc.cz Ano
Autocentrum Přerov Přerov - Předmostí www.autocentrumprerov.cz Ano
AutoDEL - Autobazar Uničov www.autodel.cz Ano
AutoDraft Praha 10 www.autodraft.cz Ano
Autodružstvo Frýdek Místek Frýdek Místek www.autodruzstvo-fm.cz Ano
Autohlavatý Karlovy Vary www.autohlavaty.cz Ano
AUTOKLEVER Nový Jičín www.autoklever.cz Ano
Autokomplex Menčík Praha 8, Benátky nad Jizerou www.autokomplex.cz Ano
AUTON CZ Ústí nad Labem www.autoncz.cz Ano
AUTONOVA BRNO Brno www.autonova.cz Ano
AUTOPLUS II Most www.autoplusmost.cz Ano
AUTOSALON HORA CZ Brno www.autosalonhora.cz Ano
Autoservis Nedvěd Plzeň-Černice www.autoservisnedved.cz Ano
Autostop Rakovník www.autostop-rakovnik.cz Ano
Autotrend Liberec www.autotrendliberec.cz Ano
AutoVELVET Šumperk www.autovelvet.cz Ano
Autozastavárna Liberec XI - Růžodol autozastavarna-lbc.cz Ano
AUTOZÍTKA Březno www.autozitka.cz Ano
AZ SERVIS Brno www.az-servis.cz Ano
CARARENA Otrokovice www.cararena.eu Ano
CARWEST Plzeň www.carwest.cz Ano
CB Auto České Budějovice, Tábor, Český Krumlov www.cb-auto.cz Ano
CP-Automobile Praha 4 - Michle www.cp-automobile.cz Ano
ČSAO Praha Praha 10 www.csao.cz Ano
DAJBYCH Plzeň www.dajbych.cz Ano
DAVO CAR Olbramovice www.davocar.cz Ano
EMOTION CARS Praha 5 www.emotion-cars.cz Ano
Family Cars Kolín www.family-cars.cz Ano
FIRSTAUTO Říčany www.first-auto.cz Ano
GERHARD HOREJSEK Litoměřice, Děčín, Česká Lípa, Roudnice n/L www.auto-horejsek.cz Ano
GlobalAuto Praha 5 www.globalauto.cz Ano
GREGI s.r.o. Praha 1 www.gregi.cz Ano
INPRO ČÁSLAV Čáslav www.vozy-skoda-caslav.cz Ano
IVACAR 2000 Ivančice www.ivacar2000.cz Ano
Jaroslav Tichý - AUTO TICHÝ Lysá nad Labem www.autotichy.com Ano
JIMI-CAR Šenov u Nového Jičína www.jimi-car.cz Ano
JS Autocentrum Horka u Staré Paky www.jsautocentrum.cz Ano
Karireal Třinec www.karireal.cz Ano
LIbor Suchý, autoprodejna Znojmo www.liborsuchy.cz Ano
MÁCA Jihlava www.automaca.cz Ano
MBS - Auto Ostrava mbs-auto.cz Ano
Milan Novotný - ncar.cz Rotava www.ncar.cz Ano
NP AUTO Praha 6 www.npauto.cz Ano
OKIM Ústí nad Labem, Lovosice, Louny www.okim.cz Ano
OMEGA CAR Šarovy u Zlína www.omegacar.cz Ano
P.S.P auto Poděbrady www.pspauto.cz Ano
PrimaAuta Šenov u Nového Jičína www.primaauta.cz Ano
ProCars Velká Dobrá www.procars.cz Ano
PV AUTO Prostějov www.pvauto.cz Ano
San Plus Jablonec nad Nisou www.sanplus.cz Ano
SLOMI-CAR České Budějovice www.slomi-car.cz Ano
Superauta.cz Slezská Ostrava www.superauta.cz Ano
Trading cars Moravská Ostrava www.tradingcars.cz Ano
UNICAR Ostrava www.unicar.cz Ano