Naše firma působí na trhu více než 30 let a je leaderem v prověřování původu a historie vozidel. Jste fanda do aut a zajímají Vás technické informace o vozidlech? Máte zájem aktivně vyvíjet nástroje pro kvalitní identifikaci vozidel a pro jejich oceňování? Máte analytické myšlení? Pak hledáme právě vás!

Pracovní náplň

  • Práce s interním oceňovacím nástrojem
  • Jednotlivé i hromadné oceňování vozidel
  • Vytváření podkladů pro oceňovací a kalkulační systémy
  • Úzká spolupráce v rámci týmu, který pracuje s produkty pro identifikaci a oceňování vozidel.
  • Spolupráce na vývoji nástrojů pro automatické oceňování vozidel.
  • Telefonická a e-mailová podpora pro klíčové zákazníky (např. pojišťovny, leasingové společnosti, prodejci nových či ojetých vozidel apod.) při práci s kalkulačními, a oceňovacími systémy
  • Komunikace a spolupráce s kolegy napříč společností

Požadujeme

  • SŠ s maturitou nebo VŠ
  • Výhodou je praxe ve službách pro zákazníky v automobilovém průmyslu (pojišťovna, leasingová společnost, prodejce vozidel apod.)
  • Dobré analytické myšlení a znalost práce s daty
  • Znalost oceňování motorových vozidel je výhodou
  • Příjemné a vstřícné vystupování
  • Aktivní samostatný přístup k práci
  • Spolehlivost, pečlivost a vysoké pracovní nasazení
  • Práce s PC na vysoké uživatelské úrovni

Požadované počítačové znalosti:

  • Microsoft Office – pokročilý (zejména Excel a jeho statistické nástroje)
  • Znalost SQL v úrovni vytváření selektů z DB je výhodou, ale ne nutnou podmínkou
  • Internet – pokročilý

Nabízíme

  • Zázemí stabilní firmy zabývající se jedinečnými projekty na automobilovém trhu
  • Příjemné moderní pracovní prostředí (bez „open space“) v blízkosti metra C (do 10 minut pěšky) a zastávka MHD přímo před budovou (adresa: Brumlovka, Vyskočilova 1461/2a, Praha 4)
  • Práci v dynamickém a tvůrčím kolektivu
  • Práce na HPP s pracovní smlouvou na dobu neurčitou
  • Možnost průběžného zvyšování profesní odbornosti a kvalifikace
  • Odpovídající platové ohodnocení v návaznosti na úroveň znalostí a schopností
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna (sick days), příspěvek na stravování, zaměstnanecké slevy na vybrané kulturní a sportovní aktivity, zaměstnanecké slevy na nákupy - VIP DATART
  • Nástup ihned nebo dohodou

Zaujala Vás tato pozice? Pak prosíme odpovězte pomocí formuláře níže nebo zašlete  váš životopis na e-mailovou adresu: d.nucova@cebia.cz. Vaši žádost zpracujeme v následujících 10 pracovních dnech. V případě, že Vás vybereme, budeme Vás kontaktovat. V opačném případě děkujeme za Váš zájem a přejeme Vám hodně štěstí při dalším výběru nové pracovní pozice.

Váš životopis si přečteme v následujících 5 pracovních dnech. V případě, že Vás vybereme, budeme Vás kontaktovat. V opačném případě děkujeme za Váš zájem a přejeme Vám hodně štěstí při dalším výběru nové pracovní pozice.

Přílohy (Životopis, motivační dopis atd.)