Hledáme kolegu, který má zkušeností ve tvorbě webových stránek (aplikací), rád se učí novým věcem v oblasti IT.

Pracovní náplň

  • Support a vývoj již existujících aplikací
  • Komunikace s partnery

Požadujeme

  • Znalost webových technologií (html, css, javascript, jQuery, json, xml)
  • Zkušenosti s vývojem C#, ASP.NET MVC výhodou
  • Zkušenosti s SQL výhodou
  • Práce v týmu
  • Znalost AJ minimálně na úrovni porozumění psaným textům

Nabízíme

  • Další profesní růst směrem, který Vám bude nejvíce vyhovovat, možnosti jsou od testera přes analytika až k vývojáři
  • Práce na HPP
  • Platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností
  • Příjemné moderní pracovní prostředí v blízkosti metra C Budějovická (do 10 minut pěšky) a zastávka MHD přímo před budovou
  • Nástup ihned nebo dohodou

Váš životopis si přečteme v následujících 5 pracovních dnech. V případě, že Vás vybereme, budeme Vás kontaktovat. V opačném případě děkujeme za Váš zájem a přejeme Vám hodně štěstí při dalším výběru nové pracovní pozice.

Přílohy (Životopis, motivační dopis atd.)