FAQ

Když si nechám do svého vozidla instalovat Cebia SAT a zařízení z nějakého důvodu po čase přestane fungovat, jak to poznám?

Pokud denně nesledujete knihu jízd, tak to asi nepoznáte, ale technická podpora systému sleduje téměř nepřetržitě kondici zařízení instalovaných ve vozidlech. I když jsou jen velmi málo poruchové, tak v případě poruchy Vás bude technický pracovník kontaktovat a domluví co nejrychlejší servisní kontrolu a pravděpodobně výměnu palubní jednotky.

Je možno nainstalovat Cebia SAT, i když už je ve vozidle klasický autoalarm?

Samozřejmě to lze. Pokud máte s autoalarmem dobré zkušenosti a nemá problém falešných poplachů, pak je velmi vhodné výstup alarmu na satelitní jednotku připojit. O poplachu způsobeném autoalarmem se pomocí SMS dozví majitel a volitelně i pracoviště pultu centralizované ochrany.

Ušetřím nějaké vložené náklady získanou slevou za pojistné?

Ano, prakticky všechny pojišťovny poskytují na kvalitní satelitní zabezpečovací systémy výrazné slevy z havarijního pojištění, nejčastěji 20%. Pokud budeme vycházet ze sazby pojištění 5%, znamená sleva u vozidla v hodnotě 600 000,- Kč ušetřenou částku 6000,- Kč ročně.

Akceptuje výsledky senzoru havárie policie a pojišťovna?

Ano, tzv. akcelerometr uznává Policie i pojišťovny. V mnoha případech již toto zařízení prokázalo sporné průběhy nehod a dokázalo vinu a nevinu účastníků řetězových havárií.


Zadejte 17místné číslo VIN

Co je to VIN?

Vehicle Identification Numer – identifikační číslo vozidla. VIN je 17místný kód, který jednoznačně a jedinečně identifikuje vozidlo.

Kde najdu VIN?

1. VIN naleznete v dokladech k vozidlu

2. na vozidle - ražba

Nejčastější umístění je:

3. na vozidle -typový štítek

Typový štítek nejčastěji naleznete:

Příklady VIN:

TMADB51CAAJ087960
TMBJM25J6B3028795
WF0GXXGBBG7Y42388

Zadejte celé číslo OSVĚDČENÍ Cebia včetně všech pomlček

Jaké jsou druhy OSVĚDČENÍ Cebia?

OSVĚDČENÍ PROVIN
OSVĚDČENÍ VINTEST
OSVĚDČENÍ VINFOTO
OSVĚDČENÍ EUROVIN
OSVĚDČENÍ SOZ
OSVĚDČENÍ SBZ
OSVĚDČENÍ ROKVY
OSVĚDČENÍ Cebia REPORT

Příklady čísel OSVĚDČENÍ Cebia:

PO-87363/97
VT-001A-05-00054-S
CR-001A-09-0000813