Postup v případě odcizení vozidla


1. Neprodleně po zjištění odcizení Vašeho vozidla nahlaste tuto skutečnost na pracoviště HelpDesk OCIS - tel. +420 222 207 222.

2. Pracovník pracoviště s Vámi vyplní formulář "Nahlášení odcizení vozidla do Systému OCIS" a dohodne s Vámi další postup.

3. Informace o odcizení bude zaregistrována s příznakem "vozidlo pohřešováno". Formulář můžete vyplnit sami - Nahlášení odcizení vozidla do Systému OCIS a obratem nám ho můžete nafaxovat na číslo +420 222 207 107.

4. Dále učiňte oznámení o odcizení na nejbližší policejní stanici. Nahlaste, že vůz je registrován v Systému OCIS a oznamte, že je vybaven značením skel - kódem EUROVIN OCIS nebo SBZ OCIS.

5. Jakmile zašlete na pracoviště HelpDesk OCIS kopii "Protokolu o trestním oznámení" sepsaného s PČR, bude vozidlo zaregistrováno do Systému OCIS s příznakem "vozidlo odcizeno".

6. Zpráva o odcizení Vašeho vozidla se díky informačním a komunikačním aktivitám Cebia stane přístupnou nejen široké motoristické veřejnosti, ale i našim partnerům jako jsou pojišťovny, leasingové společnosti, autorizovaní prodejci, bazary a servisy, a to nejen v ČR ale i zahraničí.

Pouze dostupná informace může výrazně zvýšit šanci na nalezení a navrácení Vašeho vozu.

Pokud nejste naším zákazníkem a máte zájem o další zvýšení pravděpodobnosti nalezení Vašeho vozidla, a to i v zahraničí, doporučujeme provést "dodatečnou registraci odcizeného vozidla do Systému OCIS". Kontaktujte zákaznické oddělení Cebia na telefonním čísle +420 222 207 207 nebo využijte níže uvedeného formuláře.

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře. Zadejte svoje kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou co nejdříve kontaktovat:


* označené položky je povinné vyplnit