Postup v případě odcizení vozidla


1. Neprodleně po zjištění odcizení Vašeho vozidla nahlaste tuto skutečnost na pracoviště HelpDesk OCIS - tel. +420 222 207 222.

2. Pracovník pracoviště s Vámi vyplní formulář "Nahlášení odcizení vozidla do Systému OCIS" a dohodne s Vámi další postup.

3. Informace o odcizení bude zaregistrována s příznakem "vozidlo pohřešováno". Formulář můžete vyplnit sami - Nahlášení odcizení vozidla do Systému OCIS a obratem nám ho můžete nafaxovat na číslo +420 222 207 107.

4. Dále učiňte oznámení o odcizení na nejbližší policejní stanici. Nahlaste, že vůz je registrován v Systému OCIS a oznamte, že je vybaven značením skel - kódem EUROVIN OCIS nebo SBZ OCIS.

5. Jakmile zašlete na pracoviště HelpDesk OCIS kopii "Protokolu o trestním oznámení" sepsaného s PČR, bude vozidlo zaregistrováno do Systému OCIS s příznakem "vozidlo odcizeno".

6. Zpráva o odcizení Vašeho vozidla se díky informačním a komunikačním aktivitám Cebia stane přístupnou nejen široké motoristické veřejnosti, ale i našim partnerům jako jsou pojišťovny, leasingové společnosti, autorizovaní prodejci, bazary a servisy, a to nejen v ČR ale i zahraničí.

Pouze dostupná informace může výrazně zvýšit šanci na nalezení a navrácení Vašeho vozu.

Pokud nejste naším zákazníkem a máte zájem o další zvýšení pravděpodobnosti nalezení Vašeho vozidla, a to i v zahraničí, doporučujeme provést "dodatečnou registraci odcizeného vozidla do Systému OCIS". Kontaktujte zákaznické oddělení Cebia na telefonním čísle +420 222 207 207 nebo využijte níže uvedeného formuláře.

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře. Zadejte svoje kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou co nejdříve kontaktovat:

Vyplňte jméno nebo název společnosti
Vyplňte e-mail ve správném formátu
Vyplňte telefon ve správném formátu
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů

* označené položky je povinné vyplnit

Úvod Služby zákazníkům HelpDesk OCIS Postup v případě odcizení vozidlaInformace o zpracování osobních údajů

Osobní údaje odeslané z tohoto formuláře jsou využívány pouze pro účel kontaktování pracovníkem Cebia, který Vás bude informovat o podrobnostech poskytovaných služeb. Takto získané kontaktní údaje Cebia dále nevyužívá, neukládá je do svých databází a ani je nepředává třetím stranám. O zpracování osobních údajů v Cebia se více dozvíte zde.

Zadejte 17místné číslo VIN

Co je to VIN?

Vehicle Identification Numer – identifikační číslo vozidla. VIN je 17místný kód, který jednoznačně a jedinečně identifikuje vozidlo.

Kde najdu VIN?

1. VIN naleznete v dokladech k vozidlu

2. na vozidle - ražba

Nejčastější umístění je:

3. na vozidle -typový štítek

Typový štítek nejčastěji naleznete:

Příklady VIN:

TMADB51CAAJ087960
TMBJM25J6B3028795
WF0GXXGBBG7Y42388

Zadejte celé číslo OSVĚDČENÍ Cebia včetně všech pomlček

Jaké jsou druhy OSVĚDČENÍ Cebia?

OSVĚDČENÍ PROVIN
OSVĚDČENÍ VINTEST
OSVĚDČENÍ VINFOTO
OSVĚDČENÍ EUROVIN
OSVĚDČENÍ SOZ
OSVĚDČENÍ SBZ
OSVĚDČENÍ ROKVY
OSVĚDČENÍ Cebia REPORT

Příklady čísel OSVĚDČENÍ Cebia:

PO-87363/97
VT-001A-05-00054-S
CR-001A-09-0000813