Podpora prodeje Vašeho vozu Cebia REPORT – Informace o Vašem vozidle

V této sekci uvádíme seznam a popis všech druhů informací, které o vozidle prověřujeme při vystavení OSVĚDČENÍ Cebia REPORT.

Všechny níže uvedené informace jsou systematicky vyhodnoceny a hodnocení je vyjádřeno slovně i zjednodušeně pomocí hvězdiček od 1 do 5, podibně jako třeba hodnocení u hotelu.

Více informací o způsobu hodnocení zde

Prověření stavu tachometru

Sdělíme Vám evidovaný vývoj stavu Vašeho tachometru, který doplníte o aktuální stav. Poskytnete tak potentiálnímu kupci Vašeho vozu ověřené údaje o historii stavu tachometru Vašeho vozidla.

Prověření skutečného roku výroby

Rok výroby se v technických průkazech již neuvádí a skutečný údaj se může lišit o 1 až 2 roky, ale i o 5 nebo 6 let. Sdělíme Vám skutečný rok výroby a Vy můžete poskytnout k Vašemu vozu přesný a ověřený údaj. Zvýšíte tak důvěryhodnost údajů o Vašemu vozu.

Prověření odcizení vozidla

Zkontrolujeme v databázi odcizených vozidel Policie ČR a SR, zda k aktuálnímu dni není vozidlo registrováno jako odcizené. Tento údaj poskytnete k Vašemu vozidlu a zvýšíte tak jeho důvěryhodnost.

Prověření závazku u leasingových společností

Prověříme a osvědčíme Vám, zdali vozidlo není financováno některou z více než 30 leasingových společností.

Prověření VIN vozidla

Nebylo s VIN kódem Vašeho vybraného automobilu v minulosti manipulováno? Prověřujeme, zda VIN odpovídá deklarované značce a modelu vozidla a zda má správný formát.