„Když jsme Carolinu spouštěli, bylo naším cílem vytvořit pro řidiče prostředí, které jim ulehčí od jejich starostí spojených s nákupem, provozem a užíváním vozidla. Věříme, že se nám to podařilo, a vzhledem k vysokému zájmu o aplikaci chceme rozsah služeb pro uživatele zvyšovat. Již brzy plánujeme například spustit ekonomiku provozu. Každý řidič bude mít možnost evidovat své náklady, a to v rozsahu dle svého přání – záleží tedy jen na něm, kolik údajů o svých nákladech bude chtít sledovat.“ říká Martin Pajer, ředitel společnosti Cebia, která mobilní aplikaci Carolina provozuje. Aplikace je zdarma ke stažení v Google Play i AppStore a získala zde vysoké hodnocení od samotných uživatelů (4,5, resp. 4,6 hvězdiček).

Ještě před koncem loňského roku získali uživatelé možnost ukládat v Carolině dokumenty k jejich autu, které mohou potřebovat při svých cestách nebo při provozu vozidla – např. v servisu nebo při nenadálých příhodách na cestě. Uživatel si tak může nafotit a uložit technický průkaz nebo zelenou kartu a mít je kdykoliv po ruce ve svém mobilu.

„Do konce měsíce zprovozníme funkci, která bude řidiče upozorňovat na možné svolávací akce vydané na jejich auta. Carolina tak může pomoci uchránit auto před nepříjemnou a neočekávanou poruchou a výdaji. Jednáme také s mnoha partnery, s jejichž pomocí bychom rádi zdokonalili Carolinu v oblasti správy pojištění, servisu nebo financování,“ uvádí dále Pajer.

Kromě toho přináší Carolina svým uživatelům pravidelné soutěže o hodnotné ceny. V loňském roce mohli uživatelé soutěžit například o zapůjčení vozů na víkend s plnou nádrží od těchto značek: BMW, Renault, Volvo, Hyundai a Volkswagen.

 

Barbora Minksová

manažerka marketingu a komunikace

b.minksova@cebia.cz