„Vloni měla Cebia již 25. výročí založení. Naše společnost se od počátku svého působení na trhu značně rozrůstá, potřebovali jsme větší a modernější prostory, tak jsme přikročili k této nelehké změně. Naše služby využívá stále více zákazníků a uvádíme na trh neustále nové služby. Naším klíčovým systémem je AUTOTRACER dostupný online na cz.cebia.com, který slouží k prověření historie vozidla včetně vývoje stavu tachometru. Tento systém využívá měsíčně přes 100 tisíc zákazníků,“ uvedl Ing. Martin Pajer, ředitel společnosti Cebia.

Společnost Cebia se přestěhovala do budovy Alpha v BB Centru na Praze 4, kde má 1 200 m2 kancelářských ploch. V suterénu jsou nově vybudované dílny, kde společnost provádí zabezpečení vozidel formou značení oken, montáže satelitních jednotek a fyzické prověrky vozidel. „Rádi zákazníky v nových prostorách přivítáme a věříme, že v nich budeme poskytovat nadále komfortní služby,“ doplnil Martin Pajer.

Nová adresa společnosti Cebia:

Cebia, spol. s r.o.

Vyskočilova 1461/2a

140 00  Praha 4

 

Nová telefonní čísla:

Telefon:  +420 222 207 207

Fax:  +420 222 207 107

 

Cebia, spol. s r.o., je leader na trhu v prověřování původu a historie vozidel. Společnost dlouhodobě pomáhá motoristům s bezpečným nákupem ojetých vozidel. Cebia nabízí vedle komplexní služby AUTOTRACER, která je dostupná on-line na cz.cebia.com, řadu dalších služeb pro prověřování původu a originality vozidel.

Cebia zajišťuje různé formy zabezpečení vozidel, mj. bezpečnostní značení oken OCIS a satelitní systémy Cebia SAT a UNIQA SafeLine. Společnost je výhradním představitelem Systému OCIS (Open Car Information System) v ČR a SR. Systém OCIS používají partneři Cebia po celém světě jako nástroj pro evidenci a výměnu dat o vozidlech. 

Od roku 2009 je společnost Cebia držitelem certifikátu jakosti dle normy ISO 9001:2008.

 

Sledujte nás na Facebooku