Získat můžete také informace, jak a za kolik bylo auto v minulosti nabízeno a můžete vidět i jeho fotografie z dřívější doby. Zároveň se vám nově zobrazí i inzerce podobných vozidel z největších českých a zahraničních inzertních portálů. Všechny tyto služby se nyní staly součástí placeného výpisu ze systému AUTOTRACER pro individuální zákazníky, cenu za výpis jsme ale nenavýšili.

Pro stanovení obvyklé tržní ceny vozu využíváme náš systém CebiCat GT, který až do letošního roku využívali pouze naši firemní partneři. Jen za loňský rok jsme pomocí systému CebiCat GT identifikovali a ocenili 5,8 milionu vozidel a stali jsme tak se největším poskytovatelem online identifikace a ocenění vozidel ve střední Evropě. Službu ocenění vozidel, respektive stanovení aktuální tržní ceny, jsme zpřístupnili již na konci loňského roku také v mobilní aplikaci Carolina. Za půl roku si ji stáhlo již přes více než 35 000 lidí.

V rámci aplikace poskytujeme uživatelům zdarma až 9 ocenění ročně, je tedy možné sledovat postupný vývoj ceny auta. Navíc dokážeme zobrazit i odhad vývoje ceny v následujících třech letech, což spolu s aktuální cenou pomůže lépe plánovat, kdy auto vyměnit za novější.

Prověřte si auto v systému AUTOTRACER zde.

Stáhněte si mobilní aplikaci Carolina zde.