Umíte jednat s lidmi osobně i po telefonu a máte příjemné a reprezentativní vystupování? Cebia působí na trhu více než 30 let a je leaderem v prověřování původu a historie vozidel, hledá do svého týmu kolegu či kolegyni.

Pracovní náplň

  • vyřizování administrativních úkonů
  • zpracování a evidence objednávek v interní aplikaci
  • zpracování a evidence faktur pro účetní oddělení (není nutná znalost účetnictví)
  • archivace a zakládání dokumentů
  • správa došlé a odchozí pošty, včetně pošty elektronické
  • komunikace se zákazníky, vyřizování telefonních hovorů a e-mailové pošty
  • zadávání, kontrola a aktualizace údajů v interním systému
  • komunikace a spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme

  • vzdělání SŠ s maturitou
  • dobré komunikační dovednosti a pozitivní přístup
  • aktivní samostatný přístup k práci, ochota učit se
  • praxe v administrativě výhodou
  • praxe v komunikaci se zákazníky výhodou
  • spolehlivost a pečlivost - vysoké pracovní nasazení
  • práce s PC na uživatelské úrovni (Word, Excel, PowerPoint, interní aplikace po zaučení)

Nabízíme

  • benefity: 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna (sick days), příspěvek na stravování, zaměstnanecké slevy na vybrané kulturní a sportovní aktivity (Multisport kartu), zaměstnanecké slevy na nákupy - VIP DATART
  • pracovní doba: PO-PÁ v čase od 8:00 – 16:30 hod (volné víkendy a svátky)
  • místo práce: Praha 4 - Brumlovka, Vyskočilova 1461/2a (sídlo společnosti)
  • příjemné moderní pracovní prostředí bez „open space“ v blízkosti metra „C“ stanice Budějovická - 10 minut pěšky nebo MHD se zastávkou přímo před budovou
  • práce na HPP s pracovní smlouvou na dobu neurčitou
  • nástup ihned, nebo dohodou

Pokud máte zájem stát se součástí týmu, neváhejte nám přes formulář níže zaslat Váš životopis. Rádi se s Vámi potkáme a povíme si více o této pozici.

Váš životopis si přečteme v následujících 5 pracovních dnech. V případě, že Vás vybereme, budeme Vás kontaktovat. V opačném případě děkujeme za Váš zájem a přejeme Vám hodně štěstí při dalším výběru nové pracovní pozice.

Přílohy (Životopis, motivační dopis atd.)