Hledáme kolegu, který má dostatek zkušeností ve tvorbě .net webových aplikací a rád by se stal součástí našeho týmu, a mohl tak přímo pracovat na službách nejenom ve spojitosti s automobilovým trhem, ale i v oblasti pojišťovnictví a financování.

Pracovní náplň

  • Analýza, návrh nových .NET projektů
  • Support a vývoj již existujících aplikací
  • Tvorba RESTových služeb

Požadujeme

  • 3-5 let praxe s vývojem C#, ASP.NET MVC
  • Znalost MS SQL
  • Zkušenosti s analýzou a návrhem budoucího řešení
  • Full stack developer (schopnost samostatné práce na projektu od vytvoření databáze na MSSQL až po vytvoření aplikační  logiky na .NET (C#) a uživatelského prostředí HTML, JavaScript) výhodou
  • Znalost JavaScript (jQuery, Angular, KnockoutJS) výhodou
  • Znalost WCF, RESTful services výhodou
  • Zkušenosti s SQL
  • Práce v týmu
  • Znalost AJ minimálně na úrovni porozumění psaným textům

Nabízíme

  • Práce na HPP
  • Platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností
  • Příjemné moderní pracovní prostředí v blízkosti metra C Budějovická (do 10 minut pěšky) a zastávka MHD přímo před budovou
  • Nástup ihned nebo dohodou

Váš životopis si přečteme v následujících 10 pracovních dnech. V případě, že Vás vybereme, budeme Vás kontaktovat. V opačném případě děkujeme za Váš zájem a přejeme Vám hodně štěstí při dalším výběru nové pracovní pozice.

Přílohy (Životopis, motivační dopis atd.)