Hledáme kolegu do oddělení AUDIT VOZIDEL, kde bude mít na starosti organizaci, realizaci a kalkulaci zakázek auditů vozidel.

Pracovní náplň

  • příjem, příprava a plánování zakázek pro kontroly financovaných vozidel u značkových i neznačkových prodejců
  • příjem, příprava a plánování kontrol a přejímání vozidel z ukončeného operativního leasingu
  • příjem, příprava a plánování zakázek pro kontroly úrovně servisních úkonů v sítích značkových a neznačkových servisů
  • telefonická a mailová komunikace se smluvními partnery a techniky – auditory
  • vyhodnocení výsledků provedených kontrol a předávání výsledků partnerům
  • vlastní realizace  kontrol v provozovnách prodejců a servisů
  • školení externích techniků – auditorů
  • finanční kalkulace  oprav zjištěných závad a  tržních cen vozidel v interním oceňovacím systému
  • vedení malého týmu spolupracovníků a spolupráce s ostatními kolegy ve společnosti

Požadujeme

  • min. SŠ s maturitou
  • komunikační a velmi dobré organizační schopnosti
  • znalost technologických postupů a zásad oprav vozidel není podmínkou ale výhodou
  • orientace na automobilovém trhu
  • řidičský průkaz skupiny B
  • aktivní samostatný přístup k práci
  • příjemné vystupování
  • spolehlivost a pečlivost

Požadované počítačové znalosti:

  • internet a Microsoft Office pokročilý
  • specializovaný SW po zaučení

Nabízíme

  • zázemí stabilní firmy zabývající se jedinečnými projekty na automobilovém trhu
  • příjemné moderní pracovní prostředí v blízkosti metra C Budějovická (10 minut pěšky), zastávka bus MHD přímo před budovou
  • služební telefon
  • pět týdnů dovolené
  • dva dny zdravotního volna (sick days)
  • příspěvek na stravování
  • zaměstnanecké slevy na vybrané kulturní a sportovní aktivity
  • zaměstnanecké slevy na nákupy - VIP DATART
  • práci v dynamickém kolektivu
  • práci na HPP
  • nástup ihned nebo dohodou

Váš životopis si přečteme v následujících 10 pracovních dnech. V případě, že Vás vybereme, budeme Vás kontaktovat. V opačném případě děkujeme za Váš zájem a přejeme Vám hodně štěstí při dalším výběru nové pracovní pozice.

Přílohy (Životopis, motivační dopis atd.)