Papírové osvědčení Cebia Report, se kterým se bylo možné setkat na řadě inzertních portálech a u prodejců ojetých vozidel, se v roce 2024 postupně mění na interaktivní Základní prověření

Pohodlně na všech zařízeních

Základní prověření nabízí vybrané kontroly historie vozidla stejně jako Cebia Report:

  • Kontrola najetých kilometrů
  • Kontrola odcizení vozidla
  • Kontrola financování
  • Kontrola taxi

Nově jsou však data dostupná kompletně online. Navíc s možností koupit kompletní prověření s výraznou slevou. Co vše Základní prověření nabízí, se dozvíte na samostatné stránce.

Ověřit platnost Cebia Reportu bude i nadále možné

Cebia Report byl v minulosti oblíbeným terčem podvodníků a bohužel vznikaly nelegální falzifikáty. Díky tomu, že je Základní prověření kompletně digitální, by nově k podobným podvodům nemělo docházet. 

K dispozici i nadále zůstává možnost ověřit autentičnost osvědčení Cebia Report.

Skvělý způsob, jak podpořit prodej vozidla

Základní prověření můžete bezplatně poskytnout všem zájemcům o vaše vozidlo. Připojit jej lze přímo k inzerátu, nebo odkaz na něj můžete zájemci do zprávy.

Smluvní partneři Cebia mají navíc možnost tisku QR kódu s odkazem na Základní prověření. QR kódy lze pak umístit za okna vozidel přímo na prodejní ploše. 

Kdo může vytvořit Základní prověření?

Základní prověření je součástí každého prověření historie vozidla. Ať už jste profesionální prodejce vozidel nebo prodáváte své osobní vozidlo, můžete zájemcům Základní prověření bezplatně nabídnout.