V rámci partnerství, které bylo oznámeno na sklonku roku 2020, získal ESSOX od společnosti Cebia poloviční podíl na vlastnictví aplikace Carolina. Obě společnosti již v této době představily záměr dále aplikaci rozvíjet a podpořit rozšiřování její přidané hodnoty pro uživatele.

„Od roku 2017 získala Carolina mnoho spokojených uživatelů. Ti si oblíbili funkce, jako je prověření historie vozidla a jeho ocenění, a také možnost objednat ve svém mobilu další služby Cebia, které mohou díky Carolině získat s výraznou slevou. Jsem přesvědčen, že uvítají také doplnění sofistikovaných finančních služeb, které budou mít k dispozici nepřetržitě ve svém mobilním telefonu díky zapojení ESSOXu,“ uvedl Martin Pajer, generální ředitel společnosti Cebia.

V ESSOXu se takřka 30 let specializujeme na mobilitu a její financování. Je pro nás přirozené hledat nové cesty, jak pomoci našim zákazníkům jezdit bezpečněji, s větším komfortem a mít přehled o všech službách a nákladech spojených s provozem automobilu. Aplikace Carolina do této naší snahy dokonale zapadá a je jednou z cest, jak se přiblížit našim klientům, kterým tak můžeme usnadnit život,“ sdělila Jana Hanušová, generální ředitelka společnosti ESSOX.

Novou verzi Caroliny si mohou uživatelé od dnešního dne stáhnout do svých mobilů s operačními systémy Android, iOS i HarmonyOS (pro telefony Huawei).

Přináší řadu zlepšení i nových funkcí, mimo jiné: 

  • možnost sjednat k automobilu výhodnější pojištění přímo z aplikace, 

  • možnost sjednat si on-line půjčku přímo z aplikace až do výše 500 tisíc Kč například na opravu, servis nebo nákup nového vozidla, 

  • ocenění vozidla podle aktuální situace na trhu, 

  • zjednodušení procesu registrace uživatele do Caroliny (stačí jen zadat e-mail), 

  • vylepšení a úpravy na základě podnětů od uživatelů Caroliny.  

Součástí aplikace samozřejmě zůstávají nejen oblíbené funkce spojené s prověřením a oceněním vozidla, ale i s jeho správou – například upozornění na události spojené s provozem auta (STK, úhrada pojistného, apod.), evidence nákladů vozidla, ukládání dokumentů k vozidlu nebo uložení domovského servisu či informací o pojištění.

Kompletní informace o aplikaci i odkazy na stažení pro jednotlivé platformy naleznete na www.carolina.cz.

 

V případě dotazů se na mne neváhejte obrátit.

Barbora Minksová

manažerka marketingu a komunikace
mobil: +420 720 964 770 
e-mail: b.minksova@cebia.cz