Pro zákazníky

Buďte s námi i nadále | 07. 06. 2018

Děkujeme vám za vaši přízeň a za to, že jste s námi. Věříme, že vám naše služby pomohly s prověřením historie vozidla, péčí o něj či zabezpečením. Přáli bychom si, abychom i nadále zůstali s vámi v kontaktu a přinášeli vám užitečné zprávy a novinky.

Cebia_GDPR

V případě, že s námi toto přání sdílíte, budeme vám i nadále zasílat zprávy prostřednictvím Cebia NEWS či jiných informačních e-mailů. Snažíme se vám zasílat jen takové informace, u kterých předpokládáme, že pro vás mohou být zajímavé a prakticky využitelné. Zastáváme totiž názor, že méně je někdy více, a proto od nás nedostáváte informační e-maily příliš často. Rádi bychom vám také připomněli, že v případě, že naše e-maily již dostávat nechcete, můžete se z odběru novinek odhlásit kdykoli kliknutím na odkaz, který naleznete na konci každého e-mailu.

Rádi bychom vás také ujistili, že vaše údaje zpracováváme a chráníme podle zásad, které plně odpovídají požadavkům nového nařízení Evropské unie o nakládání s osobními údaji (dne 25. května 2018), obecně známé pod zkratkou GDPR, které vešlo v platnost 25. května tohoto roku. Zásady si můžete kdykoli přečíst na našich webových stránkách.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit, rádi vám vše zodpovíme, vysvětlíme či poradíme. 

Vaše Cebia

<< zpět na výpis