Bugatti Divo je skutečně unikátní auto. Odvozené je od modelu Chiron, oproti kterému je lehčí o 50 kilogramů, má přepracovaný podvozek, převodovku a zcela odlišnou karoserii. A především - vyrobeno bylo pouze 40 kusů. Cena jednoho vozu činí minimálně 125 milionů korun. 

Šťastlivec z ČR si pořídil černé Bugatti Divo

Z údajů o nově registrovaných vozidlech v ČR vyplývá, že Bugatti Divo v černé barvě si nový majitel zaregistroval 22. června v Karlových Varech. Ani on se nevyhnul evidenční kontrole, při které mělo Divo na tachometru 446 km. Už jen to, že jej majitel zaregistroval do provozu je velká rarita, většinou podobná auta končí ve sbírkách pod plachtou. Zajímavostí pak je, že vůz byl zaregistrovaný na firmu, což z něj činí zřejmě nejdražší "služebák" v ČR. 

Za červen hned dvě nová Bugatti

Druhý šťastlivec se může radovat z Bugatti Chiron zaregistrovaného v Praze s nájezdem 3 284 km, což je na Chiron již slušná porce. 

Dařilo se i ostatním značkám

Kromě dvou Bugatti v červnu přibylo spousta dalších exotických aut. Kromě dlouhé řady Porsche se v registracích objevilo například Ferrari Monza SP1 s cenovkou 39 milionů korun nebo Rolls-Royce Cullinan Black Badge s cenovkou od 8,3 milionu korun.

Značka

Počet registrací

Porsche 122
Ferrari 27
Lamborghini 10
Aston Martin 7
McLaren 2
Rolls-Royce 2

Všem novým majitelům přejeme mnoho šťastných kilometrů!