Kromě jistoty koupě technicky prověřeného vozu vám prodejce nabídne prodlouženou záruku, která chrání před nečekanými náklady na opravy. Speciálně vozy ŠKODA jsou oblíbené jako zánovní, které se vyznačují stářím do 18 měsíců a nízkým počtem najetých kilometrů. Spadají do kategorie Roční vozy a vyznačují se technickým stavem prakticky odpovídajícím automobilům zcela novým.

Přednosti programu ŠKODA Plus v kostce

+  Nákup ojetého vozu v zimě je často spojen s nepřízní počasí. Venkovní plochy bývají zapadané listím či dokonce sněhem a výběr vozu tak není úplně snadný. V síti ŠKODA Plus je více než 130 provozoven, z čehož 50 připadá na plně zakryté moderní showroomy.

+  Ojeté vozy je možné získat i protiúčtem. Vyměnit tak svůj dosavadní automobil za zánovní je velmi snadné. Při značkovém financování se ŠKODA Financial Services získáte k výkupní ceně ještě bonus ve výši 10 000 Kč.

+  Pro mladé řidiče nabízejí partneři ŠKODA Plus při financování koupě zánovního vozu povinné ručení jen za 1000 Kč ročně bez ohledu na historii daného řidiče. To představuje pro mladé, kteří jsou obvykle zatíženi vysokými sazbami, vítanou výhodou.

+  Při financování se ŠKODA Financial Services získá zákazník k vybraným vozům sadu originálních zimních kol zdarma. Nejde o žádné laciné náhražky, ale o skutečně originální kola homologovaná pro daný model vozu.

+  Pro ty, kdo chtějí prodat svůj dosavadní vůz, spustil portál www.skodaplus.cz výkupní aplikaci. Zákazník si tak může z pohodlí domova vyplnit jednoduchý formulář a nabídnout své vozidlo k výkupu.