AutoPoint – jedna z největších sítí autobazarů v ČR, která je součástí skupiny Auto Palace - nabízí komplexní služby od výkupu vozů až po samotný prodej všech značek a stáří a to prostřednictvím prodejních míst v Praze na Spořilově, v Butovicích a v Brně. Zároveň má svoji pobočku ve slovenské Bratislavě. V současné době naleznou zákazníci v nabídce autobazarů AutoPoint kolem 1 000 vozů k okamžité testovací jízdě a přímému odběru.

Síť AutoPoint zároveň přebírá vozy do komise – prodávaný vůz převezme a připraví do 30denního komisního prodeje, tudíž zákazníkovi odpadnou veškeré starosti s jeho prodejem.

Autobazary AutoPoint rovněž umožňují nákup vozů na protiúčet, kdy je v případě bezproblémového prodeje vozu schopen peníze vyplatit přímo na ruku do 1 hodiny. Hlavním cílem autobazarů AutoPoint je nejenom nabídnout vozy a služby prvotřídní kvality, ale i optimalizovat výdaje klientů.

Síť AutoPoint nabízí také operativní leasing na značky Audi a Mercedes, a to ve stáří 1 roku. Financování formou operativního leasingu přinese zákazníkovi řadu výhod v porovnání s koupí nového vozu. Odpadne zejména starost se správou vozidla, pojištěním nebo jeho servisem. Už za 15 000 Kč měsíčně včetně DPH může zákazník jezdit o třídu vyšší kategorií vozu v porovnání s náklady na pořízení nového vozu. Operativní leasing lze v síti AutoPoint sjednat na dobu od 2 do 4 let prostřednictvím partnera ČSOB Leasing.

AutoPoint se specializuje na výkup a prodej automobilů všech značek:

- vykoupených od zákazníků skupiny Auto Palace
- s nízkým počtem najetých kilometrů
- se servisní knížkou
- po 1. nebo 2. majiteli
- zakoupených v ČR
- s garantovaným počtem najetých km
- v dobrém technickém stavu