Škoda Kamiq je sice nejmenší mladoboleslavské SUV, ale na svou velikost nabízí překvapivou praktičnost. Kufr má objemnější než např. Škoda Fabia i VW Golf. Sesterská Škoda Scala je však se zavazadelníkem o objemu 467 litrů výrazně praktičtější. 

Škoda Kamiq nabízí objem kufru 400 litrů, který lze sklopením druhé řady sedadel zvětšit až na 1395 litrů

Rozměry zavazadlového prostoru - Škoda Kamiq

Rozměr Hodnota
Objem kufru - základní 400 l
Objem kufru - sklopená zadní sedadla 1395 l
Šířka kufru* 1001 mm

*Šířka kufru v nejužším místě. 

Kupujete ojetého Kamiqa? Prověřte si jeho historii! 

Kontrolu historie nejen Škody Kamiq provedete jednoduše v největší databázi záznamů ojetých vozidel v Evropě na webu Cebia.com.
Stačí zadat VIN kód vozidla a ihned můžete zkontrolovat řadu informací: 

Prověřit VIN kód >

Autotracer_pruvodce

Příběh zákazníka - zánovní Kamiq byl po těžké havárii

O tom, co všechno lze díky prověření vozidla zjistit, se nedávno přesvědčil i jeden náš zákazník, jehož tatínek si zakoupil zánovní Škodu Kamiq. Prodejce nic netušícímu seniorovi zatajil, že vozidlo je nekvalitně opravené po těžké bouračce v Německu. Jak celý příběh s bouraným Kamiqem dopadl se dozvíte v samostatném článku. 

Co to je VIN kód?

VIN (Vehicle Identification Number) je 17místný unikátní kód, jenž je rodné číslo každého vyrobeného vozu. Své VIN mají nejen osobní automobily, ale také motocykly, užitková vozidla, vozíky, přívěsy či obytné vozy. 

VIN kód najdete na mnoha různých místech ve vozidle. Přesné umístění VIN je rozdílné u každého vozidla, vždy jej však spolehlivě najdete v dokladech od vozu (velký TP a malý TP). 

Slovenská verze článku: Objem kufra - Škoda Kamiq