Škoda Karoq je bez debat velmi povedené SUV, kterého se prodalo již více než 250 000 kusů! Zákazníky láká na zajímavý vzhled a praktický vnitřní prostor. Kufr má sice větší než modely Fabia nebo Scala, na sesterskou Octavii však nedosáhne. Ta je se zavazadelníkem o objemu 600 litrů (liftbach) nebo 640 litrů (kombi) jednoznačně praktičtější rodinné auto. 

Škoda Karoq nabízí objem kufru 521 litrů, který lze sklopením druhé řady sedadel zvětšit až na 1630 litrů

Rozměry zavazadlového prostoru - Škoda Karoq

Rozměr Hodnota
Objem kufru - základní 521 l
Objem kufru - sklopená zadní sedadla 1630 l
Šířka kufru 1233 mm
Hloubka kufru 756 mm

Pokud je vozidlo vybavené sedadly VarioFlex, základní objem kufru činí 588 litrů. Při sklopení druhé řady sedadel se objem zvětší na 1605 litrů, přičemž zadní sedadla lze i zcela vyjmout. Tím získáte přepravní prostor o objemu 1810 litrů. 

Kupujete ojetého Karoqa? Prověřte si jeho historii! 

Kontrolu historie nejen Škody Karoq provedete jednoduše v největší databázi záznamů ojetých vozidel v Evropě na webu Cebia.com.
Stačí zadat VIN kód vozidla a ihned můžete zkontrolovat řadu informací: 

Prověřit VIN kód >

Autotracer_pruvodce

Co to je VIN kód?

VIN (Vehicle Identification Number) je 17místný unikátní kód, jenž je rodné číslo každého vyrobeného vozu. Své VIN mají nejen osobní automobily, ale také motocykly, užitková vozidla, vozíky, přívěsy či obytné vozy. 

VIN kód najdete na mnoha různých místech ve vozidle. Přesné umístění VIN je rozdílné u každého vozidla, vždy jej však spolehlivě najdete v dokladech od vozu (velký TP a malý TP).

Slovenská verze článku: Objem kufra - Škoda Karoq