Škoda Enyaq je prvním českým plnohodnotným elektromobilem. V Evropě slaví velké prodejní úspěchy, které jsou způsobeny i jeho velkorysým vnitřním prostorem. Škodovka však ztrácí na americkou Teslu Model Y, která nabízí o působivých 269 litrů větší zavazadelník. 

Rozměry kufru - Škoda Enyaq

Škoda Enyaq nabízí zavazadlový prostor o objemu 585 litrů, sklopením druhé řady sedadel se prostor zvětší na 1711 litrů.

Rozměr Hodnota
Objem kufru - základní 585 litrů
Objem kufru - sklopené sedačky 1711 litrů
Šířka kufru 1001 mm
Délka kufru 1004 mm

Rozměry kufru - Škoda Enyaq Coupé

Škoda Enyaq Coupé nabízí zavazadlový prostor o objemu 570 litrů (o 15 litrů méně než standardní verze), sklopením druhé řady sedadel se prostor zvětší na 1610 litrů (o 101 litrů méně než standardní verze).

Rozměr Hodnota
Objem kufru - základní 570 litrů
Objem kufru - sklopené sedačky 1610 litrů
Šířka kufru 1001 mm
Délka kufru 1004 mm

 

Kupujete ojetého Enyaqa? Prověřte si jeho historii! 

Kontrolu historie nejen Škody Enyaq provedete jednoduše v největší databázi záznamů ojetých vozidel v Evropě na webu Cebia.com.
Stačí zadat VIN kód vozidla a ihned můžete zkontrolovat řadu informací: 

Prověřit VIN kód >

Autotracer_pruvodce

Co to je VIN kód?

VIN (Vehicle Identification Number) je 17místný unikátní kód, jenž je rodné číslo každého vyrobeného vozu. Své VIN mají nejen osobní automobily, ale také motocykly, užitková vozidla, vozíky, přívěsy či obytné vozy. 

VIN kód najdete na mnoha různých místech ve vozidle. Přesné umístění VIN je rozdílné u každého vozidla, vždy jej však spolehlivě najdete v dokladech od vozu (velký TP a malý TP).