Tesla Model Y se vyrábí od roku 2020 a od začátku produkce se jedná o velmi úspěšné SUV. Americký elektromobil s dojezdem až 533 km se stal dokonce nejprodávanějším evropským autem roku 2023. Svou zásluhu na tom má i velkorysý vnitřní prostor Modelu Y.

Model Y v pětimístné verzi nabízí kufr o základním objemu 854 litrů, sklopením zadních sedadel pak získáte prostor o objemu 2041 litrů. Sedmimístná verze pak nabízí kufr o objemu 363 litrů, nicméně sklopením třetí řady sedadel získáte prostor o kapacitě 753 litrů

Objem kufru - Tesla Model Y

Tesla Model Y - pětimístná verze

Zavazadelník Objem
Přední kufr 117 litrů
Zadní kufr - základní objem 854 litrů
Zadní kufr - sklopená druhá řada sedadel 2041 litrů

Tesla Model Y - sedmimístná verze

Zavazadelník Objem
Přední kufr 117 litrů
Zadní kufr - základní objem 363 litrů
Zadní kufr - sklopená třetí řada sedadel 753 litrů
Zadní kufr - sklopená druhá a třetí řada sedadel 1923 litrů

 

Kupujete ojetou Teslu? Prověřte si její historii! 

Kontrolu historie nejen Tesly Model Y provedete jednoduše v největší databázi záznamů ojetých vozidel v Evropě na webu Cebia.com.
Stačí zadat VIN kód vozidla a ihned můžete zkontrolovat řadu informací: 

Prověřit VIN kód >

Autotracer_pruvodce

Co to je VIN kód?

VIN (Vehicle Identification Number) je 17místný unikátní kód, jenž je rodné číslo každého vyrobeného vozu. Své VIN mají nejen osobní automobily, ale také motocykly, užitková vozidla, vozíky, přívěsy či obytné vozy. 

VIN kód najdete na mnoha různých místech ve vozidle. Přesné umístění VIN je rozdílné u každého vozidla, vždy jej však spolehlivě najdete v dokladech od vozu (velký TP a malý TP).

Slovenská verze článku: Objem kufra - Tesla Model Y