Volkswagen T-Roc je nejprodávanějším modelem značky v Evropě. A nelze se tomu divit, nabízí totiž atraktivní design, dobrý výhled, vyšší posez a i o něco větší zavazadlový prostor než VW Golf, z jehož platformy technicky vychází. 

Objem kufru VW T-Roc se mírně liší podle jeho pohonu. V případě verzí s pohonem pouze předních kol má zavazadelník objem 445 litrů. Verze s pohonem všech kol nabízejí kufr o objemu 392 litrů. Verze se stahovací střechou má kufr nejmenší a pojme pouze 284 litrů zavazadel. 

Objem zavazadlového prostoru - VW T-Roc

Verze Objem kufru - základ Objem kufru - sklopené sedačky
Volkswagen T-Roc (předokolka) 445 litrů 1290 litrů
Volkswagen T-Roc (čtyřkolka) 392 litrů 1237 litrů
Volkswagen T-Roc Cabriolet 284 litrů Neuvedeno

Kupujete ojetý T-Roc? Prověřte si jeho historii! 

Kontrolu historie nejen Volkswagenu T-Roc provedete jednoduše v největší databázi záznamů ojetých vozidel v Evropě na webu Cebia.com.
Stačí zadat VIN kód vozidla a ihned můžete zkontrolovat řadu informací: 

Prověřit VIN kód >

Autotracer_pruvodce

Co to je VIN kód?

VIN (Vehicle Identification Number) je 17místný unikátní kód, jenž je rodné číslo každého vyrobeného vozu. Své VIN mají nejen osobní automobily, ale také motocykly, užitková vozidla, vozíky, přívěsy či obytné vozy. 

VIN kód najdete na mnoha různých místech ve vozidle. Přesné umístění VIN je rozdílné u každého vozidla, vždy jej však spolehlivě najdete v dokladech od vozu (velký TP a malý TP).